Богдан Васильевич Джуран

"Звертаємо увагу пацієнтів на те, що лазер виключає можливість випадкового ураження сечового міхура, а також інших органів малого тазу".

Переваги лікування у нашому центрі

Сучасне медичне обладнання світових стандартів

Науковий ступінь

Лікарі стажуються у країнах
з передовою медициною

Величезний досвід проведення операцій

лазерная вапоризация

Лазерна вапоризація аденоми простати

Лікування простати можливе завдяки сучасному методу лазерної вапоризації, який видаляє утворення шляхом випарювання. При цьому лазер зачіпає тільки тканини пухлини, що проявилася, не травмуючи здорові тканини.

Операція лазерна вапоризація простати вважається ендоскопічним методом, при якому не спостерігається розрізів:

 • Все відбувається через сечівник завдяки спеціальному інструменту.
 • За допомогою лазера інформація виводиться на екран і таким чином хірург може контролювати весь процес.
 • Під час операції відбувається випаровування пухлини. Вибирається певна ділянка, і відбувається пошарове руйнування, оскільки лазерний промінь проникає лише на один міліметр у глибину.

Умови перебування:

 • Перебування у повноцінному багатопрофільному стаціонарі, який є базою кафедри урології Національної академії охорони здоров'я України післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика
 • Можливість перебування в одно- або двомісних палатах з усіма зручностями, кондиціонером, телевізором та санвузлом.
 • Повноцінне 3-разове харчування.
 • Медичний супровід

Процедура лікування (лазерна вапоризація простати):

 • Хірург весь час має бути максимально уважним і слідкувати за поетапним випаром аденоми простати. Зрештою використовується рідина для промивання, з якою виводяться всі випарені тканини за сечівником.
 • Операция лазерной вапоризации простаты длится примерно 1 час времени. Чаще всего вмешательство осуществляется амбулаторно или же в условиях стационара (на день операции).
 • Після операції відбувається збільшення діаметра сечівника до 3 або 3.5 см. І як результат - зникає проблема з сечовипусканням на 15-20 років.
 • На сьогоднішній день метод лазерної вапоризації простати вважається найбільш перспективним та ефективним для лікування аденоми простати.

Операційний блок Дієво центр оснащений сучасним передовим обладнанням KARL STORZ, DORNIER. Проводимо операції будь-якого рівня складності.

Практикуючі спеціалісти центру мають великий практичний досвід – хірурги вищих категорій, к.мед.н, професори, доценти профільних кафедр – які ефективно застосовують сучасні та доказові авторські методики для проведення успішних операцій.

За будь-яких неприємних симптомів у роботі сечовидільної системи проконсультуйтеся з профільним лікарем. Записуйтесь на прийом до уролога-хірурга нашого центру і фахівець відповість на всі ваші питання, проведе необхідну діагностику індивідуально підбере найефективніше лікування!

Наша перевага у тому, що ми застосовуємо лише новітні нетравматичні лапароскопічні, ендоскопічні та лазерні технології, що дозволяють виконувати операції будь-якої складності та досягати високої якості результату!

Завдяки використанню нами сучасних та дбайливих технологій – зменшуються можливі ризики ускладнень та рецидиви захворювань, максимально скорочуючи терміни відновлення.

Отримати експертну консультацію наших кваліфікованих фахівців можна за телефоном:  +38067 508 56 22

[anycomment]