Богдан Васильевич Джуран

“Аденома передміхурової залози є найчастішим захворюванням у чоловіків віком понад 50 років. Характеризується розростанням тканини парауретральних залоз, збільшенням їх обсягу, розладом сечовипускання та появою залишкової сечі”.

Переваги лікування у нашому центрі

Сучасне медичне обладнання світових стандартів

Науковий ступінь

Лікарі стажуються у країнах
з передовою медициною

Величезний досвід проведення операцій

Лазерна енуклеація простати (Laser Enucleation of the Prostate)

один із передових затребуваних методів лікування доброякісної гіперплазії передміхурової залози (аденоми простати).

Хід операції Лазерної енуклеації

При проведенні цієї операції, мається на увазі вапоризація гіперпластичних змінених часток простати (аденоми) за допомогою тулієвого лазера, який вводиться через природні шляхи - сечівник.

 

Завдяки цьому здорові тканини простати не торкаються, а кровоносні судини відразу приживаються, прибираючи ризик кровотечі. Фрагменти простати виводяться назовні через уретру.

 

Перевага методу Лазерної енуклеації:

 • не вызывает импотенции,
 • нетримання сечі,
 • післяопераційних ускладнень.

 

Лазерна енуклеація визнана Європейською Асоціацією Урологів найбільш ефективною операцією для усунення порушення сечовипускання, спричиненого аденомою.

 

Інноваційний метод - метод трансуретральної лазерної енуклеації є щадним малоінвазивним методом (без розрізів), що дозволяє ефективніше проводити процедуру та мінімізувати кількість ускладнень.

 

Для лікування аденоматозних вузлів простати можна використовувати медикаментозний метод лікування. Він забезпечує лише послаблення симптомів на час дії.

Лазерна енуклеація – найнадійніша ендоскопічна операція на аденомі простати.

Згідно зі світовими даними про проведені дослідження даного методу, ті чоловіки, які були прооперовані методом Лазерної енуклеації з простатами об'ємом понад 100 см.куб, навіть через 5-6 років не мали рецидиву гіперплазії передміхурової залози.

Умови перебування:

 • Перебування у повноцінному багатопрофільному стаціонарі, який є базою кафедри урології Національної академії охорони здоров'я України післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика
 • Можливість перебування в одно- або двомісних палатах з усіма зручностями, кондиціонером, телевізором та санвузлом.
 • Повноцінне 3-разове харчування.
 • Медичний супровід

Процедура лікування:

Унікальність методу трансуретральної лазерної енуклеації у тому, проведення операції не передбачає розрізів. Оперативний доступ до простати здійснюється через сечівник. Інноваційна технологія є практично безкровним видаленням тканини передміхурової залози, що розрослася, і забезпечує швидку реабілітацію пацієнтів.

Лазерна енуклеація простати хід проведення операції:

для проведення цієї операції використовується складна ендоскопічна система, що складається зі специфічних інструментів:

 • оптики;
 • резектоскопа;
 • нефроскопа;
 • ендоморцелятора.

До оптичної трубки приєднується освітлювач та відеокамера. Перед операцією здійснюється ретельний огляд сечового міхура, сечоводів, передміхурової залози та визначаються орієнтири зони втручання. Хірург повністю контролює хід маніпуляцій на моніторі. Зображення передається з мікроскопічної камери, вмонтованої на світловоді.

Трансуретральна лазерна енуклеація передміхурової залози

відноситься до розряду складних і точних операцій, тому виконують її лише досвідчені хірурги вищої категорії, які мають глибокі знання у сфері урологічної проблематики та мають великий досвід роботи з лазерним та ендоскопічним обладнанням.

 

Отримати експертну консультацію кваліфікованих урологів – хірургів Центру Дієво можна за телефоном:  067-333-61-58

лазерна енуклеація аденоми простати

[anycomment]