Центр оперативної урології ДІЄВО

Ласкаво просимо до Клініки Дієво

Основний напрямок роботи центру оперативної урології Дієво – надання високоспеціалізованої малоінвазивної хірургічної допомоги хворим на урологічні захворювання.

У нашому центрі Дієво в Києві приймають лікарі вищих категорій, доктори та кандидати медичних наук, професори, які мають великий практичний досвід у лікуванні пацієнтів з важкими формами сечокам'яної хвороби, запущеними стадіями аденоми передміхурової залози, пухлинними захворюваннями нирок та сечовивідних шляхів. Лапароскопічна хірургія вважається на сьогодні одним з найбезпечніших і дбайливих методів, який використовують наші хірурги. Даний метод дозволяє проводити корекцію вроджених, набутих вад розвитку та роботи сечової системи з коротким терміном реабілітації. Пацієнти у багатьох випадках проводять у стаціонарі не більше ніж добу! Фахівці Дієво центру мають в арсеналі асортимент консервативного та хірургічного лікування сечокам'яної хвороби за будь-якої локалізації каменю. Використовуємо методики прямого та гнучкого входу в будь-яку частину сечовивідної системи, нирки або сечоводу з подальшим ЛАЗЕРНИМ ДРОБЛЕННЯМ каменю.

  • Світові стандарти надання медичної допомоги
  • Великий досвід малоінвазивної хірургії лікарів
  • Короткий термін госпіталізації (1-3-5 днів)
  • Сучасне ендоскопічне обладнання (Німеччина, Японія)
  • Усі лікарі, що оперують, мають науковий ступінь
  • Досвід проведення понад 5000 операцій

Наші провідні лікарі

Кваліфікований медичний персонал та сучасне обладнання дозволяють забезпечити високу ефективність діагностичних процедур.

Клініка Дієво в Києві

Наявність найсучаснішої медичної хірургічної техніки від найвідоміших світових виробників дає нам можливість малоінвазивно та в стислий термін надавати допомогу у найскладніших клінічних ситуаціях.

Унікальні методики

Деякі методики малоінвазивного хірургічного лікування, які є в арсеналі нашого центру, є унікальними.

Онлайн-консультація з лікарем урологом