Богдан Васильевич Джуран

«Киста почки — новообразование в виде полости, заполненной жидкостью. Как правило, это доброкачественная опухоль, которая чаще всего диагностируется у пациентов 40-50 лет».

Кіста нирки добре піддається лікуванню, особливо за умови раннього виявлення. Саме тому за підозри на це новоутворення чи підтвердження даного діагнозу рекомендуємо негайно звертатися до хірургічного центру «Дієво» у Києві. Наші фахівці проведуть необхідні діагностичні дослідження та запропонують оптимальний варіант лікування.

Переваги лікування у нашому центрі

Сучасне медичне обладнання світових стандартів

Науковий ступінь

Лікарі стажуються у країнах
з передовою медициною

Величезний досвід проведення операцій

Умови перебування:

  • Перебування у повноцінному багатопрофільному стаціонарі, який є базою кафедри урології Національної академії охорони здоров'я України післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика
  • Можливість перебування в одно- або двомісних палатах з усіма зручностями, кондиціонером, телевізором та санвузлом.
  • Повноцінне 3-разове харчування.
  • Медичний супровід

Кіста нирки

Діагностика кісти нирки Київ

Найчастіше про діагноз «кіста нирки» пацієнти дізнаються після проведення УЗД органів черевної порожнини. Саме за допомогою цього обстеження можна визначити наявність новоутворення, його розміри та точну локалізацію.

До інших діагностичних процедур, які можуть бути призначені для уточнення діагнозу, належить:

 

  • аналіз сечі та крові;
  • комп'ютерна томографія із контрастом;
  • пункція кісти нирки.

Додаткові дослідження також потрібні для виключення ризиків онкології та визначення оптимальної тактики лікування.

Видалення кісти нирки

Основной метод лечения в «Диево» — это удаление кисты почки.

Єдиний спосіб позбавлення від новоутворення - операція з його видалення. Але якщо кіста діаметром не перевищує 5 см, відтік сечі та кровообіг не порушені, а у пацієнта відсутні скарги, то хірургічне втручання, як правило, не проводиться. Необхідне спостереження за новоутворенням - виконана пункція новоутворення.

При наличии показаний для удаления кисты почки, мы в «Диево» используем малоинвазивную методику лапароскопии. Вместо разреза выполняется три небольших прокола кожи в районе брюшной полости, после чего осуществляется иссечение новообразования с проведением гистологического исследования.

Также применяются современные ультразвуковые хирургические ножницы и рассасывающийся шовный материал, благодаря чему операция проводится бескровно, пациент в тот же день может вставать с постели и в целом быстро восстанавливается после вмешательства.

На цю статтю найчастіше потрапляють, коли шукають в інтернеті такі слова: кіста нирки операція,кіста нирки симптоми, ознаки кісти нирки.