Богдан Васильевич Джуран

“При появі коралоподібного каміння в нирках може порушуватися функціонування нирок. Якщо не виявити вчасно утворення, можна втратити нирку, а у разі двостороннього каменеутворення – обидві нирки”.

Переваги лікування у нашому центрі

Сучасне медичне обладнання світових стандартів

Науковий ступінь

Лікарі стажуються у країнах
з передовою медициною

Величезний досвід проведення операцій

Коралоподібні камені у нирках

Коралоподібні камені у нирках (коралове каміння у нирках) є проявом сечокам'яної хвороби, складною формою нефролітіазу (камінь у розмірі ниркової лоханки). Коралоподібні камені вважаються видом струвітних каменів, їх ще називають інфекційними. Вони мають здатність до швидкого зростання та можуть сформуватися протягом кількох тижнів.

В основному коралоподібні камені з'являються внаслідок інфекційного захворювання або порушення процесу сечовипускання. При застої сечі розвиваються бактерії у системі сечовиділення. Для виявлення каміння необхідно пройти обстеження.

Діагностика та лікування коралоподібних каменів нирок

  • аналіз сечі;
  • рентгенографія;
  • ультразвукове дослідження

Ця хвороба має переважно приховані симптоми і тривалий час вона може не проявлятися. Можливі короткочасні болючі відчуття, а також незначні зміни в процесі сечовипускання. І якщо вчасно не знайти камінь, він зросте до граничних розмірів.

як позбутися каменів у нирках

Умови перебування:

  • Перебування у повноцінному багатопрофільному стаціонарі, який є базою кафедри урології Національної академії охорони здоров'я України післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика
  • Можливість перебування в одно- або двомісних палатах з усіма зручностями, кондиціонером, телевізором та санвузлом.
  • Повноцінне 3-разове харчування.
  • Медичний супровід

Коралоподібний камінь у нирці:

При лікуванні коралоподібного каміння в нирках використовуються три основних методи:

  • консервативне лікування;
  • дистанционная літотрипсія
  • оперативне лікування.

Найефективнішим методом є оперативне лікування. Лікарські препарати найчастіше марні, якщо камінь повністю сформувався і став не поддається до швидкого розчинення. Сучасні технології дозволяють проводити максимально щадні оперативні втручання в організм людини.

За потреби використовується дистанційна нефролітотрипсія. Це процедура, яка ударними хвилями здійснює дроблення каменеутворення. Даний метод використовується багаторазово до одужання пацієнта.

Більш ефективним методом лікування є чрезшкірна нефролітотрипсія, завдяки якому камінь видаляється через прокол у ділянці попереку.

Відповідну процедуру лікування підбирає лікар після огляду пацієнта та виявлення всіх характеристик захворювання. Тому не варто займатися самолікуванням!