Богдан Васильевич Джуран

“Гнучка пієлоскопія - вид ендоскопічного дослідження, який застосовується для дослідження чашково-лоханкової системи нирок. Для проведення цієї процедури використовується спеціальний прилад – уретроскоп. Гнучку пієлоскопію застосовують, як правило, після цистоскопії - огляду сечоводу та сечового міхура з введенням уретроскопа в лоханку нирки та сечоводу”.

Переваги лікування у нашому центрі

Сучасне медичне обладнання світових стандартів

Науковий ступінь

Лікарі стажуються у країнах
з передовою медициною

Величезний досвід проведення операцій

В урології усі процедури з використанням ендоскопічного обладнання проводяться під місцевою анестезією. Однак, коли є необхідність, може застосовуватись загальний наркоз.

Операція проводиться так: хворого укладають на спину, крізь уретру вводять цистоскоп, попередньо оброблений стерильним гліцерином. Прилад поступово просувають до потрібної глибини.

Тривалість процедури разом із підготовкою обладнання та пацієнта - приблизно година, дослідження певного органу сечовидільної системи займає кілька хвилин.

Показання при проведенні гнучкої (фіброволоконної) пієлоскопії:

  • болі при сечовипусканні;
  • запалення в органах сечовидільної системи;
  • наявність крові в сечі – гематургія;
  • при утрудненнях із встановленням точного діагнозу.

Умови перебування:

  • Перебування у повноцінному багатопрофільному стаціонарі, який є базою кафедри урології Національної академії охорони здоров'я України післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика
  • Можливість перебування в одно- або двомісних палатах з усіма зручностями, кондиціонером, телевізором та санвузлом.
  • Повноцінне 3-разове харчування.
  • Медичний супровід

Процедура лікування:

Гнучка (фіброволоконна) пієлоскопія – швидкий та ефективний метод дослідження, який допомагає встановити точний діагноз. Процедура безболісна і вимагає від пацієнта особливої ​​підготовки. Цей метод дослідження вимагає високої кваліфікації медперсоналу. При необережному введенні ендоскопа може статися травмування ниркової лоханки або уретри.

[anycomment]