Богдан Васильевич Джуран

“Лазерне лікування каменів сечоводів стало альтернативним методом, який набуває все більшої популярності. Завдяки трансуретральній контактній лазерній літотрипсії підвищується можливість руйнування каміння від 80 до 97%".

Переваги лікування у нашому центрі

Сучасне медичне обладнання світових стандартів

Науковий ступінь

Лікарі стажуються у країнах
з передовою медициною

Величезний досвід проведення операцій

Контактна лазерна літотрипсія

 

При лікуванні сечокам'яної хвороби сечоводів широко використовують метод трансуретральної контактної лазерної літотрипсії. Це сучасний принцип видалення каміння.

 

Отримати експертну консультацію кваліфікованих урологів-хірургів Центру Дієво 

можна за телефоном:  067-333-61-58

Показання до трансуретральної контактної лазерної літотрипсії сечоводів:

 • велике каміння сечоводів (розмір перевищує 0,6 см);
 • безрезультатність дистанційної літотрипсії каміння;
 • наявність кам'яних доріжок, що не піддаються консервативним способам;
 • безрезультатність уретеролітоекстракції.

 

Контактная літотрипсія відноситься до найдієвіших методів і поєднує ефективність з безпекою, мінімальним травмуванням та швидким полегшенням для пацієнта.

 

Нашими хірургами в «Дієво» застосовується ендоскопічна методика лазерного контактного дроблення за допомогою німецького апарату Dornier. Цей лазер дозволяє роздробити конкременти буквально будь-якої щільності та розміру.

 

Після лазерної літотрипсії подрібнені камені безболісно виводяться з сечостатевої системи природним шляхом. При цьому звільняється просвіт сечоводу, нормалізується відтік сечі та робота сечовивідної системи в цілому.

 

Під час оперативного втручання використовується спеціальний, максимально тонкий інструмент, який називається уретероскоп.

 

Трансуретральна контактна літотрипсія проводиться під наркозом, вид якого вибирає лікар індивідуально на випадок пацієнта. Основним визначальним фактором є тривалість операції, вік хворого, а також наявність додаткових захворювань. Але найчастіше використовується загальний наркоз.

Уретероскоп вводиться прямо в сечовід через сечівник. Все пересування інструменту хірург тримає під контролем та уважно спостерігає за процесом. Якщо ендоскопічна картина втрачена, всі рухи та пересування уретероскопом припиняються, а лікар виводить інструмент з сечовівідних шляхів.

 

Лазерна контактна літотрипсія має такі плюси:

 • дозволяє видалити камені будь-якого розміру/щільності в сечоводах або сечовому міхурі;
 • безболісний та щадний метод на тлі відкритої хірургії;
 • швидке відновлення після виконання процедури;
 • мінімальні ризики рецидивів сечокам'яної хвороби.

 

Лазерне дріблення каменів у нирках не поступається відкритим операціям в ефективності, але при цьому є менш болючим і надійнішим. Лазерна літотрипсія має переваги перед безконтактними ультразвуковими методами, адже дозволяє видаляти навіть великі конкременти складної природи.

 

 

Записывайтесь на прием к урологу в телефонном режиме или онлайн на сайте можна за телефоном:  067-333-61-58

Умови перебування:

 • Перебування у повноцінному багатопрофільному стаціонарі, який є базою кафедри урології Національної академії охорони здоров'я України післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика
 • Можливість перебування в одно- або двомісних палатах з усіма зручностями, кондиціонером, телевізором та санвузлом.
 • Повноцінне 3-разове харчування.
 • Медичний супровід

Процедура лікування:

[anycomment]