Відгуки пацієнтів клініки оперативної урології Дієво

Олег, 57 років

Хочу висловити захоплення клінікою «ДІЄВО» а саме хірургом Джураном Богданом Васильовичем! Лікар високо професійний, уважний, вміє чітко аргументувати свої призначення та лікування, одним словом-професіонал своєї справи! Операція з видалення аденоми простати пройшла успішно, чому я дуже радий! ДЯКУЄМО ВАМ ВЕЛИКЕ!

Артем, 31 рік

Богдан Васильович-лікар від Бога! Завжди дуже уважний до пацієнтів, Професіонал з великої літери, довіряю йому беззастережно та рекомендую всім своїм знайомим! Улогія київ відгукина цій сторінці повністю відповідають правді!

Ігор Петрович, 63 роки

Дякуємо величезному доктору Джурану Б.В.за успішно проведену операцію з видалення аденоми простати! Все пройшло на високопрофесійному рівні, швидко і найголовніше якісно! Дуже радий, що потрапив в руки саме до цього лікаря! Залишу позитивний відгук про урологія київ відгуки.

Марина, 55 років

Вибрала цю клініку для операції з видалення каміння. Залишилась дуже задоволена. Операція пройшла успішно без ускладнень. Швидко реабілітувалась. Велике спасибі лікарям центру за професіоналізм та людське ставлення до пацієнтів. Тепер із упевненістю можу рекомендувати клініку. Урология Киев відгуки, написані на цій сторінці, відповідають дійсності.

Євген, 45 років

Дізнався про клініку від свого друга. Він спостерігається у центрі вже 1 рік і дуже задоволений. Я спочатку сумнівався, але все-таки зважився звернутися до центру Дієво. Проблема простатиту гостро стояла останні півроку, але я тягнув, і як виявилося даремно. Здобув дуже якісне обстеження. Призначене лікування Джураном Богданом Васильовичем дало позитивний результат. Медичний персонал дуже уважний, скрізь чистота. Тут приємно перебувати. Рекомендуватиму!

Олександр, 55 років

Знаходився в центрі лікування каменів сечоводів у Джурана Богдана Васильовича. Лікар великий професіонал своєї справи. Сподобалася швидка та точна діагностика. Процес взяття аналізів проходить швидко та безболісно. Інформація лікарем дається зрозуміло. Хворому приділяється багато часу. Персонал на рецепшині та медсестри дуже компетентний, відповідальний та уважний, урологія київ відгуки только положительные. Назначенное лечение принесло облегчение. Никогда не писал уролог киев отзывы, в интернете это в первый раз. Буду рекомендовать!.

Ірина М. 45 років

Зазвичай відгуки не залишаю, але в цьому випадку є величезне бажання висловити свою подяку клініці «Дієво» і зокрема лікареві-урологові Джурану Богдану Васильовичу за професіоналізм та вчасно надану оперативну допомогу! Воістину європейський рівень обслуговування! Рекомендую!

Сергій, 57 років

Друзья порекомендовали обратиться в клинику «ДИЕВО» и я не на секунду об этом не пожалел!Меня встретили приветливые девушки на рессепшене,которые меня внимательно выслушали и записали на консультацию к нужному врачу,потом обследование и лечение у доктора — Джурана Богдана Васильевича (аденома простаты),очень грамотный и квалифицированный уролог!После операции 3 дня провел у них в стационаре-это отдельная «ода»…очень внимательные,заботливые,вежливые медсестрички,врач находится в клинике круглосуточно,питание,как в ресторане,вообщем,если опустить причину моего пребывания здесь,можно сказать,что провел время практически на курорте)))Спасибо огромное за ваш профессионализм и заботу о пациентах!!!Рекомендую всем!

Уролог Київ відгуки

Запис на прийом