Богдан Васильевич Джуран

“Опасность наличия камней в чашечках почек состоит в том, что они могут в любой момент вызвать острое нарушение оттока мочи из почки и сильнейший болевой синдром, заставая больного врасплох. Кроме того, камни чашек, находясь там длительное время, имеют тенденцию к росту, вызывают хронический воспалительный процесс в мочевыводящих путях”.

Переваги лікування у нашому центрі

Сучасне медичне обладнання світових стандартів

Науковий ступінь

Лікарі стажуються у країнах
з передовою медициною

Величезний досвід проведення операцій

Камень в чашке почки

Камені нирок

Сечокам'яна хвороба характеризується утворенням каменів у різних відділах сечовивідних шляхів. Найчастіше первинне формування каменю та його зростання відбувається в порожнинній системі нирки – у ниркових чашечках.

 

Поки камені знаходяться там і не порушують відтік сечі з нирки - вони ніяк не проявляють себе клінічно. Хворого нічого не турбує. Навіть виростаючи до великих розмірів у кілька сантиметрів і утворюючи коралоподібні камені та камінь у чашечці нирки, у пацієнта може бути ніяких скарг.

 

Тільки у випадку, якщо камінь викликає гостре або хронічне порушення відтоку сечі з нирки, з'являються болі в попереку. Якщо камінь викликає гостру обструкцію (порушення відтоку сечі із сечових шляхів), виникає різко виражений, інтенсивний біль у попереку – ниркова колька. Якщо обструкція виникає поступово, біль з'являється непомітно, поступово і носить ниючий, тупий характер.

Умови перебування:

  • Перебування у повноцінному багатопрофільному стаціонарі, який є базою кафедри урології Національної академії охорони здоров'я України післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика
  • Можливість перебування в одно- або двомісних палатах з усіма зручностями, кондиціонером, телевізором та санвузлом.
  • Повноцінне 3-разове харчування.
  • Медичний супровід

Лікування каменів нирок

Пацієнт повинен заручитися думкою фахівця щодо лікувальної тактики при каменях у нирках.

Центр хірургічних рішень ДІЄВО є найкращим хірургічним центром з командою висококваліфікованих фахівців, які виконують складні втручання з онкоурології, ендоурології, застосовуючи інноваційні, сучасні та авторські методики у лікуванні урологічних проблем у чоловіків та жінок!

 

На базі Дієво центру застосовується сучасне обладнання – лазер німецької фірми DORNIERвідомий своїми високими технічними досягненнями в урології.

За допомогою даного лазера можна дробити камені будь-якого розміру і будь-якої щільності. Після впливу даного лазера каміння безболісно і самостійно виводяться з сечовивідної системи.

 

Лазерна літотрипсія

 

Лазерна літотрипсія вважається унікальним методом видалення каменів сечоводу різних розмірів та за 1 процедуру без рецидивів!

 

Дробление камней в почках

Сучасна медицина дозволяє дробити каміння у нирках різними методами. Але найефективнішим залишається перкутанна лазерна літотрипсія. Лазерна літотрипсія є найбільш прогресивним та ефективним, широко застосовуваним в урологічній практиці методом дроблення каменів сечовивідних шляхів.

 

Хід операції Лазерної літотрипсії

 

При даній операції доступ до каменю здійснюється через природні сечовивідні шляхи.
Метод дозволяє нейтралізувати каміння будь-якого складу та щільності, здійснити їх дроблення у важкодоступних місцях за мінімального втручання в організм.

 

Отримати експертну консультацію кваліфікованих урологів-хірургів Центру Дієво 

можна за телефоном:  067-333-61-58

 

Це пояснюється тим, що лазер з мінімальною потужністю здатний розбити каміння будь-якої щільності, залишаючись при цьому безпечним методом.

 

Проведення процедури дроблення каменю проводиться під візуальним контролем хірурга, а невелика здатність лазерного випромінювання в м'які тканини практично повністю виключає клінічно значиму травму сечоводу.

 

Операція проводиться з використанням анестезії. Для доступу до нирки з камінням виконується прокол у попереку. Потім вводиться ендоскоп, а через нього лазерне обладнання (літотриптор), що робить дроблення конкрементів на дрібні фрагменти.

 

Після завершення процедури ставиться дренаж (якщо потрібно), а після його зняття накладається стерильна пов'язка. Тривалість операції залежить від кількості та розміру каміння, яке потрібно дробити.

 

Пацієнт якийсь час (не менше доби) залишається під наглядом лікарів. Відновлення може припускати прийом медикаментів, дієтичне харчування, обмеження фізичних навантажень тощо.

 

У хірургічному центрі Дієво ми застосовуємо всі технологічні можливості дроблення каменнів норок та сечового міхура.

 

Наши хирурги используют передовое оборудование и имеют опыт выполнения инновационных операций, в ходе которых применяется сразу несколько методик, в том числе гибкой (фиброволоконной), перкутанной и миниперкутанной литотропсии.

 

Енергія лазерного променя в умілих руках наших фахівців не травмує навколишні тканини, що робить наступний період реабілітації мінімальним, що дозволяє швидко повернутися до нормального життя.

 

Післяопераційне перебування пацієнтів відбувається у комфортних та затишних палатах нашого стаціонару з медичним супроводом не більше 1 доби!

 

Переваги контактної лазерної літотрипсії

 

  • висока ефективність руйнування конкрементів;
  • низька травматичність: на шкірі робиться один прокол, інші органи;
  • сечовивідної системи не ушкоджуються;
  • короткий період госпіталізації та подальшого оновлення.

 

Показання для дроблення каменів у нирках

 

Утворення конкрементів у нирках є характерним симптомом сечокам'яної хвороби. І якщо дрібні камені ще можуть виходити самі, то середні та великі обов'язково вимагають медичної допомоги.

Головним приводом для звернень до фахівців, як правило, стає сильно виражений, гострий біль у ділянці попереку або паху — ниркова колька.

 

Лазерна літотрипсія з перкутанним доступом застосовується у випадку з одиничними або множинними каменями.

 

Операція проводиться з використанням анестезії. Для доступу до нирки з камінням виконується прокол у попереку. Потім вводиться ендоскоп, а через нього лазерне обладнання (літотриптор), що робить дроблення конкрементів на дрібні фрагменти. Після завершення процедури ставиться дренаж (якщо потрібно), а після його зняття накладається стерильна пов'язка. Тривалість операції залежить від кількості та розміру каміння, яке потрібно дробити.
Пацієнт якийсь час (не менше доби) залишається під наглядом лікарів. Відновлення може припускати прийом медикаментів, дієтичне харчування, обмеження фізичних навантажень тощо.

 

Отримати експертну консультацію кваліфікованих урологів-хірургів Центру Дієво 

можна за телефоном:  067-333-61-58

Камінь у лоханці нирки - лікування

Сучасні технології сьогодні дозволяють видалити камені з ниркових чашечок щадним методом через природні сечові шляхи без єдиного розрізу або проколу шкіри, тоді як ще 5-7 років тому це були великі травматичні хірургічні втручання, що вимагали багатомісячного періоду реабілітації пацієнта. Сьогодні після дбайливого методу видалення каменю пацієнт може виписатись із клініки вже наступного дня.