ЛІКУВАННЯ ВАРИКОЗУ В ДІЄВО
Багато пацієнтів, які звертаються з варикозною хворобою на пізніх або запущених стадіях розвитку хвороби, не знають, що варикозні вени — це більше ніж косметична проблема!
 
Варикозне розширення вен – являється поширеною патологією, яка характеризується розширенням підшкірних поверхневих вен з переважним ураженням судин нижніх кінцівок.
В деформованих та розширених варикозом венах уповільнюється рух потоку крові, що може призвести до утворення тромбу.
 
Посилення болю, збільшення набряків ніг, зміна шкірних покривів потребують негайного звернення до судинного хірурга!
 
На сьогодні існують різноманітні методики лікування варикозної хвороби, але одним з найефективніших методів вважається — ЕНДОВЕНОЗНА ЛАЗЕРНА КОАГУЛЯЦІЯ, яку успішно проводять наші судинні хірурги.
 
Суть даної методики полягає у впливі лазерного світлодіода на стінку вени, що призводить до її коагуляції з подальшим склерозуванням судини. Таким чином патологічна вена перестає функціонувати, але при цьому кровопостачання нижньої кінцівки не порушується за рахунок прохідності глибоких вен.
 
Лікування варикозної хвороби лазером не потребує госпіталізації, не має косметичного дефекту, проводиться швидко і безболісно та допомагає уникнути ускладнень!
В ЦЕНТРІ ХІРУРГІЧНИХ РІШЕНЬ «ДІЄВО» приймають висококваліфіковані судинні хірурги, які успішно проводять лікування варикозної патології судин нижніх кінцівок, виконують оперативні втручання будь-якої складності, віддаючи перевагу щадним, малоінвазивним методам оперативного лікування, які
проводяться з використанням найсучаснішого обладнання.
 
Отримати експертну консультацію, можливо онлайн, від кваліфікованих спеціалістів центру хірургічних рішень ДІЄВО Ви можете за допомогою форми заявки на нашому сайті або за телефонами:
 
☎️   0 800 -33-61-58 (безкоштовно для усіх операторів України)
+38 067 -333-61-58